Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türbede lokma yemek

Kahve falında türbede lokma yemek işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, hedeflere ulaşılacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine inanılır.

Kahve falında türbede lokma yemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda en iyisinin olmasını dilemek yerine, araştırmacı olmanızda fayda var.

Kahve falında türbede lokma yemek zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında büyük lokma yemek düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir lokma ekmek yemek çok rahat bir şekilde çalışacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tatlı lokma yemek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına işarettir.

Kahve falında lokman suresini görmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında lokma tatlı görmek çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine işarettir.

Kahve falında ekmek lokması görmek mutluluğa giden yolu bulacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lokma vermek kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine alamet eder.