Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banyoda yapmak

Kahve falında banyoda yapmak yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, namaz kılacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine işarettir.

Kahve falında banyoda yapmak gördüyseniz:

  • Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.

Kahve falında anneyle banyo yapmak zor zamanların biteceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezarlıkta banyo yapmak manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında köpükle banyo yapmak azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında yabancı erkekle banyo yapmak istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında banyoya tuvaletini yapmak eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine rivayet eder.

Kahve falında kalabalık içinde banyo yapmak dinin emirlerini hiçe sayacağına, makbul olan mallara kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında açık bi yerde banyo yapmak onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına işaret eder.

Kahve falında banyo yapmak verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine işaret eder.