Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiçekci görmek

Kahve falında çiçekci görmek yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, büyük problemler yaşanacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çiçekci gördüyseniz:

  • Daha uygulanabilir konulara yönelmenizde fayda var.

Kahve falında sarı renkli çiçekler görmek ortak işlere gireceğine, büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında kendini çiçekler içinde görmek kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çiçek ve yeşillik görmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine işaret eder.

Kahve falında lilyum çiçeği görmek her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında hazır çiçek görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezar üstünde çiçek görmek esenliğe ve feraha kavuşacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına yorulur.

Kahve falında beyaz çiçek koparmak eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşına çiçek geldiğini görmek hayaller kurulacağına, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına yorulur.