Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaşlı insanlar görmek

Kahve falında yaşlı insanlar görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı insanlar gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife almak veya ani harcamalar yapmak yanlış olabilir.

Kahve falında bir insanı yaşlı görmek dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı insanla evlenmek sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, huzuru bozulan fal sahibinin yanlış adımlar atacağına delalet eder.

Kahve falında insanı yaşlı görmek dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına işaret eder.

Kahve falında yaşlı insanı genç görmek işlerin yakın zamanda bozulacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyor görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında yabancı yaşlı insanlar görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, prestij kaybı yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki yaşlı insan görmek diplomalı kimse olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı hasta insan görmek müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına işaret eder.