Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında süt mısırı toplamak

Kahve falında süt mısırı toplamak dirliğin bozulabileceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında süt mısırı toplamak gördüyseniz:

  • Harekete geçmek için gerekli desteğe sahipsiniz.

Kahve falında süt mısırı toplamak işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında süt mısır toplamak iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına rivayet eder.

Kahve falında süt mısır görmek kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında süt mısır yemek içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına yorulur.

Kahve falında süt mısırı yemek güzel günler görüleceğine, yeni ve isabetli adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında süt mısır yediğini görmek el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına yorulur.

Kahve falında mısır koçanı toplamak hayallerine kavuşacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında mısır toplamak birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına inanılır.