Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ocaklık görmek

Kahve falında ocaklık görmek mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, amaçlarını yerine getireceğine, kırgınların barışacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ocaklık gördüyseniz:

  • Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.

Kahve falında ocakta süt görmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına tabir olunur.

Kahve falında ocakta yemek pişirmek ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, zor günlerden geçeceğine delalet eder.

Kahve falında tüplü ocak yakmak bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz ocak görmek birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında ocakta ateşi söndürmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine yorulur.

Kahve falında demir ocak görmek çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına delalettir.

Kahve falında set üstü ocak görmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına yorulur.

Kahve falında kirli ocak görmek çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.