Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patika görmek

Kahve falında patika görmek kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, mal ve para kazanılacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında patika gördüyseniz:

  • Daha planlı davranmanız durumundaysa gereken desteği veya iş birliğini görebileceksiniz.

Kahve falında patika yoldan geçmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında patika çıkmak kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, başarısız ve mutsuz olacağına işarettir.

Kahve falında patika yolda koşmak eline para geçeceğine, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında patika yol görmek üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına alamet eder.

Kahve falında patika görmek çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına işarettir.

Kahve falında patikada yürümek işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına delalet eder.