Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaralıya yardım etmek

Kahve falında yaralıya yardım etmek resmi bir göreve getirileceğine, güzel günlerin sona ereceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, aynı zamanda fal sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, fal sahibinin de yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında yaralıya yardım etmek gördüyseniz:

  • Mevcut çelişkili durumlardan kurtulmak için yaratıcılığınızı kullanmanız gerekiyor.

Kahve falında yaralıya yardım etmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında bir yaralıya yardım etmek aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında korkup yardım istemek ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine inanılır.

Kahve falında başbakandan yardım görmek kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir erkekten yardım almak çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğe yardım etmek kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavru kediye yardım etmek hayırlı günlerin geleceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çingeneye yardım etmek düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına alamet etmektedir.