Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hocadan sohbet dinlemek

Kahve falında hocadan sohbet dinlemek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına işarettir.

Kahve falında hocadan sohbet dinlemek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız.

Kahve falında hocadan sohbet dinlemek ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında sohbet hocasını görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sohbet hocası görmek yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hocayla sohbet etmek gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sohbet veren hoca görmek işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına işaret eder.

Kahve falında camide sohbet dinlemek ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sohbet dinlemek kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işarettir.

Kahve falında dini sohbet dinlemek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına işaret etmektedir.