Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yengeç görmek

Kahve falında yengeç görmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, sahip olduğu zenginliğin de artacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, kazancın ikiye katlanacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında yengeç gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi mücadele ortamına sokmaya çalışabilirler.

Kahve falında yengeç ısırmak bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, tecrübe kazandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında yengeç kusmak bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına inanılır.

Kahve falında dev yengeç görmek kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine yorulur.

Kahve falında gölde yengeç görmek bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında yengeç tutmak sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine rivayet eder.

Kahve falında yengeç burcu görmek gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, makamının artacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah yengeç görmek dertlerinden kurtulacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi yengeç görmek bereketinin artacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına işaret eder.