Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vücudu sivilceli görmek

Kahve falında vücudu sivilceli görmek beklediği haberin gelmeyeceğine, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında vücudu sivilceli gördüyseniz:

  • Hemen hemen her alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.

Kahve falında vücutta sivilce görmek ayrıcalık elde edeceğine, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına delalettir.

Kahve falında vücudunu sivilceli görmek güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vücudunda sivilceler çıktığını görmek anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına işaret eder.

Kahve falında vücudunda sivilceler görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında vücudu sivilceli görmek sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize işaret eder.

Kahve falında vücudunun her yerinde sivilce görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında vücudunda sivilce görmek ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında başkasının vücudunda sivilce görmek fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına inanılır.