Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında seccade görmek

Kahve falında seccade görmek bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına, yüksek bir makama geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında seccade gördüyseniz:

  • Açılmayan telefonlar, ödenmeyen borçlar, geç kalınan randevular v.b konular söz konusu olabilir.

Kahve falında seccade hediye vermek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına tabir olunur.

Kahve falında seccadede namaz kılmak en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında seccade serdiğini görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı seccade üzerinde namaz kılmak hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elinde seccade görmek bahtının da çok parlak olacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına delalettir.

Kahve falında birinin önüne seccade görmek hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında tozlu seccade görmek hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil renk seccade görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine işaret etmektedir.