Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yanında birinin yattığını görmek

Kahve falında yanında birinin yattığını görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yanında birinin yattığını gördüyseniz:

  • Bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır.

Kahve falında ölünün yanında yattığını görmek elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yanında yatan bebek görmek meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında yanında birinin yattığını görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, hayırlı bir eşe alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının yanında banyo yapmak bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi falı kapatan kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine işarettir.

Kahve falında sevgilinin yanında soyunmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, huzur ve kazanç getireceğine delalet eder.

Kahve falında yanında birini görmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına alamet eder.

Kahve falında sevgilini yanında görmek olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına tabir olunur.

Kahve falında erkeğin yanında yıkanmak böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına işarettir.