Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında torun görmek

Kahve falında torun görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede fal sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, iyi geçim halinde kalacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Kahve falında torun gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmamanız, size maddi veya manevi bedeller ödetebilecek macera veya arkadaşlıklara eğilim duymanıza neden olabilir.

Kahve falında torununu emzirdiğini görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında torununun düştüğünü görmek kendisine gelir getiren yolların açılacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine işarettir.

Kahve falında erkek torun olduğunu görmek çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine inanılır.

Kahve falında torun sevmek büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine işarettir.

Kahve falında torunu olduğunu görmek maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında torununu dövmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında torununun evlendiğini görmek hayırlı başlangıçlar yapacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına rivayet eder.

Kahve falında torun öpmek yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına delalet eder.