Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini bitlenmiş görmek

Kahve falında kendini bitlenmiş görmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, borçlarını bitireceğine, sözünde duracağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendini bitlenmiş gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde veya hızınızda değişiklik yapmanız özel hayatınızı veya iş yaşamınızı daha iyi yorumlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında arkadaşının kafasında bit görmek insanlarla arasının iyi olacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında vücudunda bit görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına tabir olunur.

Kahve falında tarakta bit öldürmek işinde büyük başarı elde edeceğine, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin üzerinde bit görmek işleri büyütme sürecine girileceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bit saçta görmek hayal kırıklığı yaşamayacağına, güç, kudret ve iman sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında köpekte bit görmek hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına işarettir.

Kahve falında bitli kedi görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bebeğin kafasında bit görmek hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.