Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek kardeşini öldürmek

Kahve falında erkek kardeşini öldürmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, çocuklar gibi şen olacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erkek kardeşini öldürmek gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda bağlandığınız şeylerden açıkça bahsetmeniz neler yapabileceğinizin anlaşılmasını sağlayabilir.

Kahve falında erkek kardeşinin öldüğünü duymak ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, üzüntülü günler yaşanacağına işarettir.

Kahve falında erkek kardeşimin öldüğünü görmek yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında erkek kardeşi öldürmek ekmeğinin ve kazancının artacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine işaret eder.

Kahve falında erkek kardeşini öldü görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, parasını dikkatli harcayacağına işarettir.

Kahve falında erkek kardeşini öldürmek ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine delalettir.

Kahve falında erkek kardeşini öldüğünü görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek kardeşinin öldürüldüğünü görmek fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine alamet eder.

Kahve falında erkek kardeşlerinin öldüğünü görmek gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, sorunların ortadan kalkacağına tabir olunur.