Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bağdat görmek

Kahve falında bağdat görmek güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, manevi mutluluğu tadacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, işlerin günden güne daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bağdat gördüyseniz:

  • Yakınen tanımadığınız kişilerle bilgi paylaşmanız kayıplara neden olabilir, güvendiğiniz kişilere yakın durun.

Kahve falında ayağı bağlanmak kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bağ çapalamak kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine rivayet eder.

Kahve falında aslanı bağlı görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bağ sulamak büyük problemler yaşanacağına, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ineği bağlı görmek üzücü haberler alacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Kahve falında bağlı koyun görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Kahve falında bağdan yaprak toplamak yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iple bağlı olmak işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine işaret etmektedir.