Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakının görmek

Kahve falında yakının görmek içinden çıkılamaz bir hal alacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında yakının gördüyseniz:

  • Sakınmaya ya da görmezden gelmeye çalışmak artık işe yaramayabilir.

Kahve falında yakınını mutlu görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakınlarının hacca gittiğini görmek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında en yakın erkek arkadaşını görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, artık daha dikkatli davranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir yakınına sarılıp ağlamak uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında bir yakının kaybolduğunu görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında en yakın arkadaşa küsmek yeni bir iş olanağı yakalamaya, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında çok yakın arkadaşının öldüğünü görmek hayırlı bazı adımlar atacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yakın arkadaşının ağladığını görmek refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet etmektedir.