Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölüye şeker vermek

Kahve falında ölüye şeker vermek büyük zorluklar geçireceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, şükrederek yaşayacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüye şeker vermek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konularda farkında olmadan kendi kendilerini kandırıyor veya yanlışa yönlendiriyor olabilirler.

Kahve falında ölü birine şeker vermek uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında ölüye şeker vermek kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüden şeker almak kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü birinden şeker almak sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında şeker kaynatmak çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bol şeker görmek başarısızlığa düşüleceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şeker çalmak hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işaret eder.

Kahve falında şekerli sucuk görmek bir sebeple fal sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına rivayet eder.