Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzvunu görmek

Kahve falında uzvunu görmek sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, mevki makam sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında uzvunu gördüyseniz:

  • Daha az denenmiş yoldan ilerlemeniz performansınızı arttırmak veya ilerleme şansı yakalamanızı sağlayacak bir yol bulabilirsiniz.

Kahve falında oğlunun tenasül uzvunu görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi tenasül uzvunu görmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına inanılır.

Kahve falında harama el uzatmak rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, dertlerinin dermanını bulacağına alamet eder.

Kahve falında gül uzatmak ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tenasül uzvu görmek hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, hayat daha olumlu bakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kadının tenasul uzvu görmek fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, kederden ve stresten kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tenasül uzvunu görmek kötü sözler duyacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine el uzatmak büyük bir saygınlık kazanacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına tabir olunur.