Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aynaya görmek

Kahve falında aynaya görmek her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aynaya gördüyseniz:

  • Çevrenizi düzenlemek ya da bazı planlarınızı uygulamaya koymak için neler yapabileceğinize odaklanabilirsiniz.

Kahve falında aynada kendini görememek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, hayattan yana keyif bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında aynaya bakarak süslenmek aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına alamet eder.

Kahve falında dikdörtgen ayna görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında güzel ayna görmek hüsrana uğrayacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kalp şeklinde ayna görmek kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında aynaya bakıp ağlamak sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kırık ayna görmek yeni bir eve sahip olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.