Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolları olmayan birini görmek

Kahve falında kolları olmayan birini görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında kolları olmayan birini gördüyseniz:

  • Diğerlerini değiştirmeye çalışmak yerine kendinizi değiştirmeye veya kişisel gelişim çalışmalarına eğilmeniz daha yararlı sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Kahve falında insan kolu görmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının kolunun koptuğunu görmek çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine inanılır.

Kahve falında altın bileziği kolunda görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, çözümlere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında kol kola görmek bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, çok dikkat çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında kol saati hediye etmek güç, kudret ve iman sahip olacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Kahve falında kolda altın bilezik görmek güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kolunun yanık olduğunu görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, sorunlarının sona ereceğine inanılır.

Kahve falında insan kolu kesmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına delalet eder.