Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçlara su vermek

Kahve falında ağaçlara su vermek kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, onların kıymetini bileceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine delalet eder.

Kahve falında ağaçlara su vermek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda kili ilişkileriniz veya iş birlikleriniz dikkat gerektiriyor.

Kahve falında su içinde ağaç görmek her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine alamet eder.

Kahve falında ağaçtan suya düşmek üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine delalettir.

Kahve falında ağaçtan su çıktığını görmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında ağaca su vermek kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçlara su vermek anne baba hayır dualarının alınacağına, üzüntülü bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında ağaçtan su içmek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağaçtan su aktığını görmek hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağaç ve su görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, ailesini utandırmayacağına tabir olunur.