Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz görüp girmemek

Kahve falında deniz görüp girmemek yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine inanılır.

Kahve falında deniz görüp girmemek gördüyseniz:

  • Özel bir tartışma ortamında dışarıda kalabilirsiniz.

Kahve falında deniz görüp girememek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, büyük paralara sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında denizi görüp girememek başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine alamet eder.

Kahve falında deniz görüp korkmak alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine tabir olunur.

Kahve falında dibi görünen deniz görmek çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına işarettir.

Kahve falında deniz görüp girmemek şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deniz görüp yüzmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, ekmeğinin bereketleneceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğini başkasıyla görüp ağlamak verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında hamile olarak görülmek mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine inanılır.