Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kepçe görmek

Kahve falında kepçe görmek endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, rahat rahat yaşayacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, bol bol moral depolanacağına alamet eder.

Kahve falında kepçe gördüyseniz:

  • Duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında kepçe altında kalmak onları tebrik edeceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında kepçeyle balık tutmak hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kulağı kepçe görmek iyi bir patron olacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulur.

Kahve falında kamyon kepçe görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Kahve falında altın kepçe görmek borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında gümüş kepçe görmek bazı sağlık sorunları yaşanacağına, hayallerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında kaşık kepçe görmek işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kulaklarını kepçe görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına delalet eder.