Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kapalı görmek

Kahve falında kapalı görmek yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına işaret eder.

Kahve falında kapalı gördüyseniz:

  • Bazı gergin ortamların veya hassas pazarlıkların ortasında kalabilirsiniz.

Kahve falında gözü kapalı namaz kılmak hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına alamet eder.

Kahve falında kapalı birini açık görmek başarı elde edeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına rivayet eder.

Kahve falında yüzü kapalı insan görmek kolay yollardan kazanacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında okulda kapalı kalmak hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, müjdeli haberle geleceğine işaret eder.

Kahve falında kapalı bayan görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kapalı şemsiye görmek sıkıntılarının biteceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başı açık birini kapalı görmek ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, prestij kazanılacağına işarettir.

Kahve falında kapalı mezar görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına delalet eder.