Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında verem olmak

Kahve falında verem olmak eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, daha rahat para kazanacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine alamet eder.

Kahve falında verem olmak gördüyseniz:

  • Şikayet etmeksizin tartışılan konularda değişiklik yapmaya odaklanmanız olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Kahve falında birinin verem olduğunu görmek maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında verem olmak gelirinin eksileceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında kan verememek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının verem olduğunu görmek bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine, borcunu ödeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında veremli hasta görmek uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına tabir olunur.