Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolunu görmek

Kahve falında kolunu görmek yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kolunu gördüyseniz:

  • Yatırımlarınızı, anlaşmalarınızı veya yaşam standartlarınızı geliştirmenizi sağlayabilecek her şeyi gözden geçirmelisiniz.

Kahve falında kolunu yıkamak eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine delalettir.

Kahve falında kısa kollu ceket görmek yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine delalet eder.

Kahve falında kolsuz kapı görmek eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında bıçakla birinin kolunu kesmek rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğin birinin koluna girmek para sahibi olacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine yorulur.

Kahve falında koluna sigara basmak olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin kolunu koparmak ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında iki kolunun kesildiğini görmek refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine alamet eder.