Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sülük böcek görmek

Kahve falında sülük böcek görmek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, kişinin afiyette olacağına rivayet eder.

Kahve falında sülük böcek gördüyseniz:

  • Bazı art arda gelen ödemeler sizi sıkıntıya sokabilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kahve falında sülük böcek görmek canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, moralinin ve sağlığının da bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sülük böceği görmek kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, sağlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sülük öldürmek bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kan emen sülük görmek kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına işaret eder.

Kahve falında kan emici sülük görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında tuvalette sülük görmek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında sülük tutmak bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, dini bütün bir eşe sahip olacağına işarettir.

Kahve falında kan sülüğü görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.