Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vahşi görmek

Kahve falında vahşi görmek hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında vahşi gördüyseniz:

  • Fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz.

Kahve falında vahşi hayvanların saldırısına uğramak her zaman hayırlı işler yapacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında vahşi kaplan görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında vahşi hayvan öldürmek çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, yardımda bulunacağına inanılır.

Kahve falında vahşi ördek görmek dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına yorulur.

Kahve falında vahşi domuz görmek insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına işarettir.

Kahve falında vahşi hayvanla mücadele etmek elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında vahşi hayvanlardan kaçmak kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında vahşi eşek görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine inanılır.