Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine gelinlik almak

Kahve falında birine gelinlik almak aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, günah işleyeceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, doğru kararların alınacağına, sıkıntıların aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birine gelinlik almak gördüyseniz:

  • İlişkilerin nereye gittiği konusunda net fikir sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında gelinlik diktirmek iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında teyzesini gelinlikle görmek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işarettir.

Kahve falında gelinlik giyip namaz kılmak hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gelinlik görüp giyememek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında kızını gelinlik giydiğini görmek hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gelinlikle yatmak iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine işaret eder.

Kahve falında gelinliğini beğenmemek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir kızı gelinlikle görmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına rivayet eder.