Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kedi ev görmek

Kahve falında kedi ev görmek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedi ev gördüyseniz:

  • Yaklaşımınız, sonuçları etkileyen yegane şey olabilir.

Kahve falında evde kara kedi görmek üzerindeki yükten kurtulacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kedinin eve işediğini görmek sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında evde kedinin dolaştığını görmek hem dua alacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına alamet eder.

Kahve falında eve giren kediyi kovmak ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine işaret eder.

Kahve falında eve kedi girmesi görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında evde sokak kedisi görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında ev kedisi görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kedileri evden atmak yönetici makamına oturacağına, sorunlarından arınacağına delalet etmektedir.