Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık güzel kadın görmek

Kahve falında tanıdık güzel kadın görmek yalan söylemeyeceğine, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, mutluluğunun daim olacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, iş hayatında başarılı olmaya, kendisini üzen konuların kapanacağına, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık güzel kadın gördüyseniz:

  • Kendi yorumunuzu kendiniz yapın.

Kahve falında tanıdık güzel kadın görmek yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdığın birini güzel görmek dine ve Allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık bir kadınla yatmak başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine işarettir.

Kahve falında tanıdık kadın görmek hayatında yeni ufuklar açacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında tanıdığı kadını görmek helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına inanılır.

Kahve falında tanıdık kadını öpmek çok daha iyi koşullara sahip olacağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına tabir olunur.

Kahve falında tanıdık bir kadının elini tutmak çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık bir kadınla evlenmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.