Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun el görmek

Kahve falında uzun el görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine işaret eder.

Kahve falında uzun el gördüyseniz:

  • Edineceğiniz tecrübe şimdiye kadar olan biten şeyleri daha iyi anlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında el tırnaklarını uzun görmek mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında uzun el görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında el tırnağını uzun görmek eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, acılarını dindireceğine işarettir.

Kahve falında uzun hava söylemek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, daha fazla yakınlaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kirpik uzun görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun bi yol yürümek içsel güvensizliklerinize, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçı uzun birini görmek büyük sorunlarla karşılaşacağına, dualarının gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun ceket görmek öz güveninin yerine geleceğine, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına inanılır.