Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anahtar birine vermek

Kahve falında anahtar birine vermek yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, rızkının da çoğalacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, gülen yüzünün de solacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, çaresiz kalacağına, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında anahtar birine vermek gördüyseniz:

  • Sizi seven kişiler yükselmenizde yardımcı olacaklar.

Kahve falında anahtar aldığını görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, dikkat çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında anahtar takımı görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına işaret eder.

Kahve falında araba anahtarını vermek o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında anahtarı cebine koymak zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anahtarla kapı açamamak eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında araba anahtarını görmek basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında araba anahtarı görmek çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında anahtar bırakmak duaların kabul olacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına tabir olunur.