Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mahkum görmek

Kahve falında mahkum görmek geçimin daha kolay hale geleceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalettir.

Kahve falında mahkum gördüyseniz:

  • Kutlama yapılması gereken şeyler söz konusu olabilir.

Kahve falında bir mahkum görmek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında tekerlekli sandalyeye mahkum olmak attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına alamet eder.

Kahve falında mahkumun tahliye olduğunu görmek keyifli hale geleceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine delalet eder.

Kahve falında mahkum görmek tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına alamet eder.

Kahve falında hapse mahkum olmak zor günlerin yaşanacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında kocasını mahkum görmek başarılarının kalıcı olacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine delalet eder.

Kahve falında kendini mahkum olarak görmek bunun farkına varacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine tabir olunur.

Kahve falında mahkum kaçırmak başarısının ve kazancının sürekli olacağına, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına rivayet eder.