Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insanı görmek

Kahve falında insanı görmek zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, işlerin günden güne bozulacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine yorulur.

Kahve falında insanı gördüyseniz:

  • Acil hareket arzusu sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında pişmiş insan eti yediğini görmek çok kötü durumlara düşeceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında insan öldüren birini görmek emeğinden hayır göreceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine yorulur.

Kahve falında gözlüklü insan görmek yükünün azalacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına işaret eder.

Kahve falında bir insanı karanlıkta görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına alamet eder.

Kahve falında insan kemiği kırmak son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kazancının düşeceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğin insanla uyumak hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş insanı yine ölmüş görmek sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına delalettir.

Kahve falında bir insanı müslüman yapmak sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine yorulur.