Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil başlı ördek görmek

Kahve falında yeşil başlı ördek görmek mutsuz ve hasta olacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, büyük bir aşk yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yeşil başlı ördek gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırların ileride pişmanlık duyabileceğiniz hatalar yaptırmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında yeşil başlı ördek görmek fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil başlı ördek yakalamak çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki başlı yeşil yılan görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil başlı yılan görmek işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çift başlı yeşil yılan görmek endişelerinin yerini umudun alacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil ördek yavrusu görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil ördek görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil ördek avlamak arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine inanılır.