Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçın köpüklü olduğunu görmek

Kahve falında saçın köpüklü olduğunu görmek bir dediğini iki etmeyeceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, zararının büyük olacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında saçın köpüklü olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda zamanlama önemli olabilir.

Kahve falında saçı köpüklü görmek büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına yorulur.

Kahve falında saçın köpüklü olduğunu görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçını köpük görmek başa iş açacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçını köpüklü görmek kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine yorulur.

Kahve falında saçlarını köpüklü görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına alamet eder.

Kahve falında köpüklü saç yıkamak şansın ve kısmetin açılacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine inanılır.

Kahve falında saçta köpük görmek iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçında köpük görmek sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, kurulu düzenin bozulacağına alamet eder.