Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanımadığı kişileri görmek

Kahve falında tanımadığı kişileri görmek parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı kişileri gördüyseniz:

  • Gerçek başlangıç için biraz daha beklemeniz daha iyi olabilir.

Kahve falında tanımadığın kişileri görmek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine inanılır.

Kahve falında tanımadığı kişiyle nişanlanmak yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, gerekirse özür dileneceğine işarettir.

Kahve falında tanımadığın kişiyi görmek zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir kişinin öldüğünü görmek hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanımadığı bir kişiyi görmek planlı ve programlı davranacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir kişiyle evlenmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığım kişiler görmek daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı kişiler görmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine işarettir.