Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sefil görmek

Kahve falında sefil görmek aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, yeteneklerini geliştirmeye, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına işarettir.

Kahve falında sefil gördüyseniz:

  • Sağlık açısından kronikleşmiş bazı fiziksel problemleriniz olabilir.

Kahve falında birini sefil görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini sefil görmek işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine rivayet eder.

Kahve falında asker birini sefil görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine işarettir.

Kahve falında sefil birini görmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sefil görmek bahtının açık olacağına, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.