Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ustamı görmek

Kahve falında ustamı görmek aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ustamı gördüyseniz:

  • Maddi fırsatlar veya olanaklar söz konusu olabilir.

Kahve falında ustayla kavga etmek aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine alamet eder.

Kahve falında evde usta görmek elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski ustasını görmek eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet eder.

Kahve falında duvar ustası görmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına yorulur.

Kahve falında usta görmek büyük sıkıntılar içine gireceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski ustayı görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine, yuva kuracağına işaret eder.

Kahve falında ustanın elini öpmek üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında demirci ustası görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalettir.