Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cenaze namazı kılmak

Kahve falında cenaze namazı kılmak çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, şükrederek yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında cenaze namazı kılmak gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar veya yeni durumlar ortaya çıkabilir.

Kahve falında cenaze namaz kılmak huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine delalettir.

Kahve falında cenazede namaz kılmak maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına işaret eder.

Kahve falında camide cenaze namazı kılmak çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında tek başına cenaze namazı kılmak uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cenaze namazı kıldırdığını görmek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, verilen sözlerin tutulacağına yorulur.

Kahve falında mezarlıkta cenaze namazı kılmak hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına inanılır.

Kahve falında kadının cenaze namazı kılmak çok büyük başarılar elde edileceğine, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına alamet eder.

Kahve falında cenaze namazı kılmak bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, mal mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.