Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilinin olmasını görmek

Kahve falında sevgilinin olmasını görmek gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, istenmeyen bir yolculuğa, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, başını yastığa daha rahat koyacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin olmasını gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızdaki veya ticari ya da işle ilgili ilişkilerinizi test edebilirsiniz.

Kahve falında eski sevgiliyle karşılaşmak bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında sevgilinizin öldüğünü görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, rızkın gittikçe azalacağına yorulur.

Kahve falında sevgilinin ölmüş annesini görmek maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında sevgiliyle börek yemek sıkıntı ve zahmet çekileceğine, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyle kavga edip barışmak inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına delalet eder.

Kahve falında küs olduğun eski sevgiliyle konuşmak yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi sarılarak görmek sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle telefonda mesajlaşmak günahtan temizlenmeye, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına yorulmaktadır.