Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında likör görmek

Kahve falında likör görmek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, sıhhat kazanacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, ona göre davranacağına delalet eder.

Kahve falında likör gördüyseniz:

  • Size her zaman doğru fikir veren veya önemli tavsiyeleri olan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Kahve falında likör görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında nane likörü görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında likör içmek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında likörlü çikolata yemek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nane likörü içmek kiracı olmaktan kurtulacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine tabir olunur.