Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kiraz fidanı görmek

Kahve falında kiraz fidanı görmek çocuk sahibi olunacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına delalettir.

Kahve falında kiraz fidanı gördüyseniz:

  • Olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz.

Kahve falında kiraz fidanı görmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına yorulur.

Kahve falında nar fidanı dikmek verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına yorulur.

Kahve falında soğan fidanı görmek fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine tabir olunur.

Kahve falında fidan sökmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında iğde fidanı görmek orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında fidan sulamak sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine delalettir.

Kahve falında zeytin fidanı görmek yaptığı çalışmaların heba olacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine alamet eder.

Kahve falında küçük fidan görmek yalan söyleyeceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına rivayet eder.