Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinden beyaz kağıt almak

Kahve falında sevdiğinden beyaz kağıt almak yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, kazançlı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiğinden beyaz kağıt almak gördüyseniz:

  • Evle ilgili harcamaları kısmanız gerekebilir.

Kahve falında sevdiğinden beyaz kağıt almak ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğinden kağıt almak hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, işlerinin başarılı olacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğinden kağıt para almak işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üzeri yazılı beyaz kağıt görmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin elinde beyaz kağıt görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, büyük kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz kağıt para görmek yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün elinde beyaz kağıt görmek kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz kağıda imza attığını görmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına yorulur.