Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında keman görmek

Kahve falında keman görmek kardeşler arasına kara kedi gireceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine delalet eder.

Kahve falında keman gördüyseniz:

  • Ardından daha az önemli konulara zaman ayırabilirsiniz.

Kahve falında keman çalmayı öğrenmek büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına alamet eder.

Kahve falında keman öğrenmek Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, hem yeni yerler göreceğine delalettir.

Kahve falında birinin keman çaldığını görmek fal sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında keman çalan görmek yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına tabir olunur.

Kahve falında keman çalan birini görmek neşeli ve keyifli günler geçireceğine, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırık keman görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında keman çaldığını görmek kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında keman sesi duymak gözünü para hırsı bürüyeceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına delalet etmektedir.