Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sara krizi görmek

Kahve falında sara krizi görmek işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, cesaretinin yerine geleceğine, araba alınacağına, kredi çekileceğine, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, hayırlı kararlar alacağına işarettir.

Kahve falında sara krizi gördüyseniz:

  • Bazı iş ya da anlaşmaları diğerlerini değil, kendinizi tatmin edecek şekilde değiştirmeniz gerekebilir.

Kahve falında sara krizi görmek aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına işaret eder.

Kahve falında sararmış ot görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, ruhuna hayrat yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında sara hastası olduğunu görmek tüm parasını kaybedeceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında sara nöbeti geçirdiğini görmek inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Kahve falında sararmış maydanoz görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dişlerin sararmasını görmek herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında dişini sararmış görmek kişinin rahat bir nefes alacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine delalettir.

Kahve falında sararmış ekin görmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına delalet eder.