Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski eşya atmak

Kahve falında eski eşya atmak hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski eşya atmak gördüyseniz:

  • Rahatça düşünüp, planlar yapabilir, işlerinizi sıraya koyabilirsiniz.

Kahve falında evden eski eşya atmak para yatıracağına ve zarar edeceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine yorulur.

Kahve falında eski eşyalar atmak istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski eşyaları çöpe atmak kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında eski eşya atmak Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski eşyaları atmak fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eşyaları çöpe atmak kazancın katbekat arttırılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşyaları atmak hakkın lütuflarına sahip olunacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denize eşya atmak hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına işaret etmektedir.